wtorek, 12 lutego 2013

Real Racing 3 - będzie darmowa!!!
Real Racing 3.
Przewidywana cena: FreeFiremonkeys Dzisiaj ogłosił Real 3 Racing będzie bezpłatny!!!
Po raz pierwszy piszemy o grze, która dopiero za niedługo będzie dostępna. Jest to kolejna część świetnej gry wyścigowej - Real Racing. Świetna grafika i łatwe sterowanie ułatwia grę, która i bez tego byłaby bardzo przyjemna.
Jej cena jest zachwycająca! Dostaniemy ją za darmo.
Poprzednie części są dostępne zarówno na Iphon'a, jak i na Mac'a. Nie wiemy, jak to będzie z 3 częścią, czy również będziemy mogli w nią zagrać na Macu.
Prawdopodobnie wersja na Mac wyjdzie później i nie będzie darmowa.


Poznaj drobiazgowo szczegółowe samochody w tym 2010 Ford Shelby Mustang GT500, 2010 Nissan GT-R (R35) i 2012 McLaren MP4-12C. Zobacz pełną listę na http://firemint.com/r2.
Ciesz się z ponad 10 godzin rozgrywki w trybie kariery, prób czasowych, head-to-head, kwalifikacyjnych wyścigów i mistrzostw. Wygrywaj pieniądze w wyścigach na zakup nowych samochodów.
Odtwórz bezprzewodowo na HD TV poprzez AirPlay i Apple TV, zaproś przyjaciół do wyścigu multiplayer na podzielonym ekranie i cieszyć się grafiką


Sprawdź, kto jest prawdziwym mistrzem! Wpisz auto-dopasowanie 16 graczy online. Spotkaj się z przyjaciółmi, 8 graczy lokalnych przez WiFi. Konkuruj z liderami w próbach czasowych. 
Wyścigi w 15 pięknych miejscach, 40 kilometrów po bardzo szczegółowych torach, tory wyścigowe i obwody miasta, w tym wyścigi w półmroku i wyścigi nocne. 
Dobierz opcje sterowania do własnych upodobań. Ustaw antypoślizgowy, wspomaganie kierownicy i czułość, automatyczny lub ręczny przyspieszenie i wspomaganie nagłego poziomu hamowania. Dotknij lub przechyl, aby kierować.

Gdy tylko gra będzie dostępna, na pewno ją kupimy i dodamy filmik pokazujący kolejna część tej świetnej gry wyścigowej.

1 komentarz:

Printex pisze...

Zgadza się grafika wygląda zachęcająco. Dobrze, że użytkownicy iOS też mają dostęp do darmowych gier.